centrifuga ta za med na miki
Ниво на корисникот: / 3
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 17 Декември 2010 16:23
miki vo kakva sostojba e centrifugata za kolku ramki e i kolku cini
 
Ова е коментар на "Centrifuga za med"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):