Поддршка за вашите коментраи
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 03 Април 2009 19:29
Слободно коментирајте ,давајте ги вашите мислења ,забелешки и сознанија, имате голема подршка од уредникот.На овој начин основната цел на порталот, а тоа е интерактивноста, ќе биде исполнета. Поздрав, пчелар.мк
 
Ова е коментар на "за почетниците"
Коментари (1)
1 Вторник, 14 Април 2009 08:14
Aleksandar Mihajlovski
Ova e cisto moe sogleduvanje: mi se cini deka komentarite na sajtot ne se pregledni, t.e. najdobro uredeni.

Ne znam kolkav napor e toa, no administratorot neka posveti poveke vnimanie na toa kako ke se komentira i kako komentarite da se sledat.

Sugestija: ponekogas i bojata na tekstot mnogu pomaga vo pobrzo snaogjanje. Na primer: koga ima komentar vo druga boja a koga nema a moze da se dade, vo druga.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):