presa za satni osnovi 4,9 mm i 6,5 mm za trutovski s. osnovi
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 24 Март 2017 00:46
imame i proizvodstvo na satni osnovi so 4,9 mm na celiite i celii so 6,5 mm se za trutovsko leglo dokolku ima zainteresirani moze da se javat na e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите tel. mob.++389.075.303.247 pozdrav, pcelar dusan maric
 
Ова е коментар на "5 . K S C W течност"
Коментари (2)
2 Петок, 23 Април 2021 13:49
Milaim

Nov pcelar

1 Сабота, 03 Март 2018 08:16
dusan

dusan maric nov . tel. br 078408704

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):