pitanje
Ниво на корисникот: / 4
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 25 Септември 2014 19:25

Kolika udaljenost treba biti po zakonu od naselja tj domacinstva i kosnica sa pcelama.

 
Ова е коментар на "Zakon za pcelarstvo..."

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):